27 28 29 30 31

Friss topikok

Turkcell Süper Lig, 25. forduló, EREDMÉNYEK

saiid 2009.03.24. 14:52

Többször mondtuk már, az idei szezonban bármi megtörténhet. Annak az ellenkezője is. Pénteken a Sárga Kanárik 8 perc alatt kaptak ki (Güiza góljával még vezettek, majd 2 fatális védelmi hiba, és 2-1-re nyertek a Krokodilok a 86. és 94.!! percben kapott tizenegyessel, melyet a bursai kapus! Ivankov el is rakott).

A Sivasspor és a Beşiktaş mérkőzése (a többi mérkőzés eredményét ismerve: Galata, Fener, Trabzon zakó) mindkét fél számára tökéletes. A Kartal egyenlítő gólja egyébként pompázatosra sikeredett.

Az Oroszlánok palotapincsikké változtak (Hamburgtól az UEFA-ban, majd a Süper Lig 10. helyezettje is is lefocizta őket). Érti valaki, hogy Kormaz úr miért nem játszatja Lincolnt?    A Trabzon tavaszi formája pocsék, ezt nyugodtan kijelenthetjük (na meg a Feneré és a Galatáé is). Így is csak 4 pont a hátrányuk, és továbbra is 5 csapat van versenyben a bajnoki címért, de csak a Sivas és a Beşiktaş az igazi esélyes.