Friss topikok

Európa Liga, visszavágók (EREDMÉNYEK)

saiid 2009.08.28. 13:14

Nem lettünk elkápráztatva a tegnapi nap folyamán, az egyszer biztos. Az is, hogy az történt, amit vártunk (Fener és Cim Bom továbbjutás).

A Sárga Kanárik az első félidőben behúzva hagyták a kéziféket, meg is lett az eredménye (2-1-re ment a Sion). Külön említsük meg, hogy Vanczák (Váncsák) Vilmos gólt fejelt. Gratulálunk. A második félidő a Feneré volt, kényelmes hazai 2-2, összességében 4-2.

Abban az esetben, ha valaki azt mondja nekem tegnap, hogy a Galatasaray nem nyer Tallinnban, na azt körberöhögöm. Ma meg kérhettem volna elnézést. No mindegy. 1-1 lett a vége (6-1 a két meccs alapján). A meccsről annyit, hogy most már csak egy szemünket kell eltakarnunk a lila mez miatt (kezdjük megszokni), illetve 1:58-nál tessék megnézni Puri gólörömét (torna: kettes!).

A Trabzonspor jól játszva nyert a Parfümériában (1-0). Mindez a halovány hazai (1-3) után azonban kevésnek bizonyult. Matekos olvasóink könnyen kiszámolhatták, 3-2-vel esett ki a bordó-kék együttes a Toulouse ellenében.