saiid 2010.08.12. 10:10

Sikeres volt Hiddink bemutatkozása

Volkan Demirel - Gökhan Gönül, Servet, Hakan Balta, İsmail - Hamit (69. Sercan), Mehmet Aurelio (69. Selçuk), Nuri (46. Kazım), Arda (89. Nihat), Emre Belözoğlu - Mevlüt (46. Tuncay)

Kadiköy népét nem mozgatta meg a találkozó, igencsak foghíjas volt a lelátó a Şükrü Saracoğlu-ban.

A török nép pulzusa a 15. percben az egekbe szökött, ugyanis Volkan már-már szokásos helybentáncát járta az ötösön belül egy román szöglet alkalmával. A labda hogyhogynem megtalálta Niculae fejét, a román rábólintott, azonban a derék Gökhan Gönül a gólvonalon mentett.

Ezt követően a csapatok mintegy 50 percre elveszítették a kapukat... (bár Mevlüt fejjel, Servet és Radoi lábfejjel veszélyeztetett).

A 80. perc tájékán aztán történés is volt. Arda ugratta (nem, nem viccelt) ki Gökhan Gönült, aki már a tizenhatoson belül járt, mikor lövésre szánta el magát. Cocis igyekezett e galád tettet megakadályozni, így belépett a török elé... 2-3 perces tanácskozás után megszületett a döntés: tizenegyes. Emre arra járt, bevarrta. 1-0.

A 86. percben Arda eszetlen nagy gólt akasztott a rövid loboncot viselő Lobont hálójába. 2-0.