Friss topikok

EL - nem ment

saiid 2010.08.20. 12:34

Galatasaray - Karpaty Lviv - nem erről volt szó

Írhatnám, hogy 0-2-ről (Kuznyecov és Zenjov góljaival 0-2 volt az első félidő) felállt a Cim bom, de nehogy már ennek örülni kelljen?!

Amit a Galatasaray az első félidőben produkált az semmi, nulla, lóf@sz. Két ilyen gólt kapni (elnézést az ukrán - az egykori FTC védő Kuznyecov fia - és észt kollégától, nade!).

A második félidőben volt egy Baros gól, egy Baros ziccer, egy Servet kapufa, majd Batista állította Föld körüli pályára a játékszert és még egy Baros gól.

Ja, a végeredmény: 2-2

PAOK - Fener - idegenben, "görögföldön" nem rossz ez (továbbjutás esetén)

1-0.

Lehetett volna 3-0 is. Meg 0-3 is. Niang bemutatkozott (fejbe is rúgták). Az utolsó perc volt a legizgalmasabb (nem a lefújás miatt).

Liverpool - Trabzonspor - tisztességes vereség (ilyen persze nem létezik, de biztató az eredmény)

Kezdjük azzal, hogy az első félidőben több lehetősége volt a bordó-kékeknek. Kár azért a bekapott gólért az utolsó percben (Babel 1-0).

A második félidő elejét nagyon megnyomták a Vörös Ördögök.

Van egy tavunk: Lacus Pelso, Balaton, Balcsi,

az 50. percben Leivát buktatta Serkan Balci.

Az akcióból mégsem lett öröm s gól,

mert a büntetőt lőtte: Joe Cole.

A "bordókékek" kapusának nevét (t)örökre megjegyezték Liverpoolban. Onur Recep Kivrak szenzációs napot fogott ki.