Friss topikok

EL a főtábláért - KIÁBRÁNDÍTÓ (összefoglalókkal frissítve)

saiid 2010.08.26. 21:35

Trabzonspor - Liverpool 1-2 (összesítésben 1-3)

A Trabzonspor kiesett. Nem sikerült a 34 évvel (vagy mikori) ezelőtti bravúrt megismételni. Teofilo (kihittevolna) góljával a 6. percre ledolgozta hátrányát a trabzoni alakulat, a végére azonban elfogyott a kraft. Kacar a 84. percben betalált ugyan, de rossz kapuba. 4 perccel később a hosszútávfutó Kuyt megszerezte a győzelmet jelentő gólt az angolok számára.

HJK Helsinki - Beşiktaş 0-4 (összesítésben 0-6)

A Beşiktaş csapatának idén csak idegenben kellene játszania. Mert meggyőzőbb a játékuk az Inönü-től távolodva. Esélyt sem adva a HJK-nak, magabiztosan jutottak tovább. A gólokat Q7, Guti, Holosko és Uysal szerezte.

Karpaty Lviv - Galatasaray  1-1 (összesítésben 3-3, idegenben lőtt több góllal KL)

A Cim-bom akkor vezetett, amikor kellett. A 90. percben. Mégis kiesett. Mert gólt kapott a 91. percben...

Fenerbahçe - PAOK  1-1 (összesítésben 1-2)

Nem elég, hogy arabul néztük a mérkőzést a Fener botrányos játékot produkálva esett ki az Európa Ligából. Emre lőtt egy gólt, amire Muslimovic válaszolt a hosszabbítás első félidejének végén.

Matekozzunk egy kicsit. 4-3=1. 1, azaz egy török csapat jutott az EL főtáblájára. Szégyen. Botrány. Szánalmas.

Reálisan nézve a Trabzonspornak nem sok esélye volt a Liverpool ellen. Papíron. Mert az idei Liverpool eddig harmatos libafos.

Az Oroszlánoknál baj van. Ez most már biztos. Nem lennénk meglepve, ha holnaptól nem a fürtös hollandus irányítaná a csapatot.

A Fenernél is baj van. Ez is biztos. Itt sem lepődnénk meg, ha edzőváltás történne.

Az összefoglalót megnézve a Kartal is simán kieshetett volna...