27 28 29 30 31

Friss topikok

Galatasaray - FC Tobol, Európa Liga selejtező 2. kör, visszavágó

saiid 2009.07.23. 15:31

Az 1967-ben alapított Тобыл Қостанай Футбол Клубы (FC Tobol) a kazah bajnokság előző szezonjának második helyezettje. Eddig még egyszer sem sikerült megnyerniük hazájuk bajnokságát, ellenben négy alkalommal végeztek a dobogó második fokán. Legnagyobb sikerük a 2007-es kazah kupagyőzelem volt.

A csapat keretét 17 kazah, 2 bolgár, és 1-1 bolgár, orosz, türkmén, moldáv és fehérorosz játékos alkotja.

A második selejtezőkör első mérkőzésén a 8323 főt befogadni képes Központi Kostanay stadionban 1-1-es döntetlent értek el a felek egy héttel ezelőtt. Zhumaskaliyev szerzett vezetést az 1. percben, amire Baros válaszolt az 55. percben.

A mérkőzés este 20:00 órakor (magyar idő) kezdődik az Ali Sami Yen stadionban, a játékvezető a 40 esztendős spanyol Antonio Rubinos Perez lesz.

2-0-ra nyert az Arslan, így 3-1-es összesítéssel továbbment! A 63. percben Sarp, a 90.-ben Servet Cetin szerzett gólt!